GLISTER kids – турбота про дитячі зубки та ясна

11 апреля 2018

GLISTER™ kids – останнє доповнення марки засобів догляду за ротовою порожниною GLISTER від компанії Amway, якій довіряє вже не одне покоління споживачів. Продукцію GLISTER™ kids створено спеціально для задоволення потреб дітей віком від двох років.

Догляд за ротовою порожниною з раннього дитинства гарантує її здоров’я на все життя, тому дизайн продукції було розроблено так, аби привернути увагу та заохотити малюків, допомагаючи батькам навчити їх правильному догляду за ротовою порожниною.
Зубна паста і зубні щітки для дітей GLISTER™ безпечно й м’яко очищають та піклуються про ніжні дитячі ясна й молочні зуби, водночас допомагаючи запобігти карієсу.

GLISTER™ kids Зубна паста для дітей
Зубна паста для дітей із полуничним смаком не містить цукру, проте, схвалена дітьми за чудовий смак! Безпечна для емалі формула пасти GLISTER™ kids ніжно очищає молочні зуби. Гель із вмістом фтору протидіє появі карієсу й допомагає зміцнити та захистити зуби, що ростуть.
Паста має зручний вертикальний тюбик вагою 85 г, а кришечка легко відкривається. Ексклюзивна формула REMINACT™ на практиці довела свою здатність відновлювати в зубах цінні природні мінерали, такі як кальцій і фосфор.
Зображений на тюбику GLISTER™ kids персонаж Плямистої Панди викликатиме у малюків позитивні емоції під час чищення зубів!

GLISTER™ kids Зубні щітки для дітей
Яскраві барвисті кольори зубних щіток приваблюють малюків, а принт у вигляді відбитків лапи Плямистої Панди перетворює чищення зубів на гру.
Кожна упаковка містить чотири зубні щітки різних кольорових комбінацій. Забарвлена «дозувальна» ділянка щетини підказує малюкам, скільки саме пасти потрібно вичавити на щітку.
Зручну для маневрування ергономічну рукоять зубних щіток розроблено спеціально для маленьких долоньок і ротиків. Округла голівка щітки з м’якими щетинками рекомендована стоматологами. Не містить бісфенолу А, ПВХ і фталатів.